Prestij Home

kurumsal.jpg

Bildiklerinizi unutun.

Karşınızda masmavi deniz, öte yanda Trabzon'un yemyeşil doğası ve bütün bunlara projenizin muhteşem peyzajını ekleyin. Batı yakasının hızla gelişen gözde merkezi Söğütlü'de Prestij Home'la yani hayallerinizle buluşuyorsunuz.

Hayat tarzınızı, konfor anlayışınızı tamamen değiştirecek ve yükseltecek bu özel proje, yaşam alanı hakkında tüm bildiklerinizi size unutturacak.


Prestijli Hayat

Hakan İnşaat hizmet konusunda sınır tanımadığını Prestij Home projesiyle ortaya koyuyor. Size özel kapalı otoparkı sayesinde hiç bir zaman park sıkıntısı çekmeyecek Trabzon'un her bölgesine kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir merkezde size prestijli bir yaşam vadediyor.

13.200 m² imarlı alanı olan projemiz 10.000 m²'lik sosyal ve yeşil alanı ile bölgedeki en kapsamlı proje olarak öne çıkıyor. Kapalı havuz, sosyal tesisler, 24 saat özel güvenlik, vale sistemi, kafe , kuaför, spor alanları, yürüyüş parkuru gibi özel olarak sizler için projelendirilmiş bir çok yaşam alanı ile hayatınızı kolaylaştırma yolunda önemli bir değişime şahit olacaksınız.

Dilediğiniz anda isterseniz spor yapabileceğiniz, isterseniz kafenizde oturup denizin o güzel eşsiz manzarasında gün batımını izlerken kahvenizi yudumlayabileceğiniz bir konseptle karşınıza çıkıyoruz. "Hayaller gerçekleştirmek içindir!" sloganından yola çıkarak sizin hayallerinizi ayaklarınıza seriyoruz.Kent yaşamının dayattığı normlardan uzakta her anında özel hissedeceğiniz dopdolu bir yaşam.

Siz Rahatınıza Bakın Ayrıntılarla Biz İlgileniriz..Residence Hizmetleri

- Teknik destek hizmetleri

- Transfer hizmetleri

- -7/24 resepsiyon ve konsiyerj hizmetleri

- Alışveriş servisi

- Sağlık danışmanlığı hizmeti

- Terzi, Lostra, Kuru Temizleme hizmetleri

- Kuaför hizmetleri

- Housekeeping Hizmeti

- Catering Hizmetleri

- Vale ve Araba Yıkama Servisi

Prestij Home'da hayatı rahatça yaşamanıza hizmet eden pek çok destek birimi var. Siz hayatın ve size yakışan kalitedeki evinizin tadını çıkarın.Biz ayrıntılarla ilgileniriz.
 


Her tarafta kalite...

Prestij Home'da 13.200 m2 alan üzerinde 17 katlı 2 bloktan oluşan 198 daire yer alıyor. Stüdyo daireden 7+1 daire seçeneğine kadar çok sayıda alternatif sunan projenin 10.000 m2'si yeşil alan ve sosyal donatılar için ayrıldı.
 


 

Bina ve Daire Özellikleri

- Komple cam giydirme dış cephe

- Panoramik camlı pencere sistemi

- Yüksek teknolojik ürünlerle sağlanan ses ve ısı yalıtımı

- Geniş ve ferah balkon ve teraslar

- 1.sınıf vitrifiye ve armatürler

- Giysi odaları

- Ebeveyn odasında banyo ve özel tasarım banyo dolabı

- Estetik ve yüksek güvenlikli çelik kapı

- Özel tasarım iç kapılar

- 1.Sınıf seramik, laminant parke, su bazlı saten boya

- Kontor, Kalite ve Estetiği bir arada sunan özel tasarım mutfak dolabı

- Genel mimari ile uyumlu vestiyer

- TV, telefon, internet altyapısı

- Görüntülü konuşma ( intercom ) sistemi

- Bina girişlerinde resepsiyon ve bekleme alanları