İshakoğlu Grup

kurumsal.jpg

1998 yılında ilk şirketi olan Hakan İnşaat Tic. Ltd. Şti. ile faaliyetlerine başlayan İshakoğlu Grup; inşaat - gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Grubun lokomotifi olan inşaat alanında bugüne dek ihaleli iş alımları üzerinde çalışmalarını tamamlayan İshakoğlu Grup & Hakan İnşaat, ülkemizin nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bugüne dek seçtiği beyaz yakalı, eğitim ve kültür düzeyi itibariyle yüksek gelir grubu itibariyle ise B ve B+ olarak tanımlanan alıcı kitlesine hitap eden projeleri geliştirip "Prestij" konsepti olarak bilinen iki bloktan oluşan projesini hayata geçirmek için emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Yine aynı hedef olarak kitlenin sosyal alan ve eğlence alanlarını da düşünerek, konutum yanı başında nitelikli sosyal alanlara yönelik projeler geliştiren İshakoğlu Grup & Hakan İnşaat, Prestij Home projesini geleceğin yatırım ve yaşam merkezi olarak adlandırılan Söğütlü' de çok kısa sürede ilk adımlarını atmış ve çalışmalara ara vermeden devam etmektedir.